خانه / اخبار عشایر / احداث حمام خورشیدی برای عشایر کوچ‌رو مرودشت

احداث حمام خورشیدی برای عشایر کوچ‌رو مرودشت

رئیس امور عشایر مرودشت از احداث و راه‌اندازی حمام خورشیدی برای عشایر کوچ‌رو و ساکن در مرودشت خبر داد.

به گزارش سایت خبری مرودشت نا، سعید صالحی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در مرودشت از عشایر به‌ عنوان تلاشگران و جهادگران عرصه تولید و خودکفایی یاد کرد و اظهار داشت: عشایر غیور و غیرتمند ایران اسلامی همواره ثابت کرده‌اند که سکان‌دار و پیشتاز تمام میدان‌ها و مدافع ارزش‌ها و دستاوردهای انقلاب و نظام بوده‌اند.

وی به‌ سختی کوچ عشایر پیاده و محدود شدن ایل‌راه‌ها پرداخت و بیان داشت: توسعه شهر و شهرنشینی و صنعتی شدن حاشیه شهرها و روستاها و فعالیت‌های کشاورزی سبب شده این مردمان سخت‌کوش و تلاشگر سختی راه را به دوش بکشند و با وجود مخاطرات جاده‌ای از کنار جاده‌ها و بزرگراه‌ها عبور کنند.

رئیس اداره امور عشایر مرودشت از احداث و راه‌اندازی حمام خورشیدی در منطقه کنج کائیدی سیوند این شهرستان برای عشایر کوچ‌رو و ساکن این شهرستان خبر داد و تصریح کرد: در راستای خدمت‌رسانی بهینه به عشایر و تأمین بهداشت و سلامت آنان، حمام خورشیدی در این منطقه راه‌اندازی شد که با این اقدام جامعه عشایری در فصول زمستان و تابستان دیگر مشکل بهداشتی در این زمینه نخواهند داشت.

درباره ی علیرضا عزیزی

همچنین ببینید

IMG-20160627-WA0011

گوسفند هایی که حدود دو میلیارد تومان قیمت دارند!

گوسفند هایی که حدود دو میلیارد تومان قیمت دارند! دولان نام گونه خاصی از گوسفندان …

یک دیدگاه

  1. It’s not really a new brkhotareugh, but a confirmation that marriage is like a living organism, evolving and changing as it adapts to life’s many stages.Boston turned our lives upside down, but now I can’t imagine moving back to our life the way it was (Arizona and all)As hard as it was at first (and still is), I don’t think we’ve ever been closer.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *