خانه / اخبار عشایر / معلم بازنشسته شیرازی برای عشایرفارس مدرسه ساخت

معلم بازنشسته شیرازی برای عشایرفارس مدرسه ساخت

معلم بازنشسته شیرازی برای عشایرفارس مدرسه ساخت

رباب امامی، معلم بازنشسته شیرازی نخستین مدرسه خیرساز عشایر استان فارس را در حاشیه روستای سید صفری شیراز بنا کرد.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران به نقل از خبرگزاری ایرنا، مدیرکل نوسازی مدارس استان فارس در آیین بهره برداری از این واحد آموزشی گفت: این آموزشگاه دریک طبقه ودر زمینی به مساحت یک هزار متر مربع ساخته شده است.

 

رئیس آموزش و پرورش عشایر فارس نیز در این آیین گفت: این آموزشگاه دارای سه کلاس درس و یک اتاق مدیریت، آبخوری و محوطه سازی است و بازیربنای بالغ بر 130 مترمربع و اعتباری افزون بر دو میلیارد ریال در مدت یک سال ساخته شده است.

 

علی عسکرنجفی با اشاره به برگزاری جشنواره خیرین مدرسه ساز در جامعه عشایری بعد از انقلاب گفت: شروع کلنگ زنی و احداث یک هنرستان بزرگ عشایری در فیروزآباد از دستاوردهای برگزاری این جشنواره بود.

 

وی یادآور شد: امسال بیش از 11 هزار دانش آموز عشایری در استان فارس مشغول به تحصیل هستند که از این تعداد بیش از هفت هزار نفر در مدارس ابتدایی تحصیل می کنند.

 

 

 

 

درباره ی علیرضا عزیزی

همچنین ببینید

IMG-20150320-WA0000

توفیق خدمت به جامعه عشایری یک نعمت بزرگ الهی است

نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی: توفیق خدمت به جامعه عشایری یک نعمت بزرگ …

یک دیدگاه

  1. dit :alors les épilateurs c’est NONONO je le confirme.Déjà, le bruit vriiiiiiiiiiiiiiiii est hyper anxiogène, t’as mal avant que ça commence.Une fois sur deux, ça te zigouille le poil au lieu de proprement l’arracher, donc effet rasoir garanti. En plus faut une sacrée motivation pour s&7g-1#;auto2fla8geler de la sorte.je préfère mon esthéticienne, qui popote, me fait rigoler, a le geste doux et précis, même si c’est plus cher…

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *